//, 'js/analytics.js' //

Chráníme Váš život i majetek již 20 let

Chráníme Váš život i majetek již 20 let

Službou Pult centrální ochrany PCO pokrýváme nepřetržitě celé území ČR a téměř celou Evropu. Tvoříme bezpečnostní skupinu se společností Fenix International, s. r .o. Poskytujeme tak svým klientům komplexní nadstandardní profesionální služby zabezpečení, fyzické i technické bezpečnosti. Jsme ryze česká společnost působící na trhu od roku 1989. Aktivně spolupracujeme s policejními orgány.

Cílem naší společnosti je ochrana Vás a Vašeho majetku prostřednictvím nového pojetí bezpečnostní služby, kterou neustále rozšiřujeme a zdokonalujeme. K našim zakázkám přistupujeme profesionálně, ale zároveň s ohledem na úsporu finančních prostředků. Řešíme i ty nejnáročnější úkoly. Chráníme Vás před kriminalitou, která je podle policejních statistik stále rostoucí. Těžiště naší práce je ve spojení lidského potenciálu, profesionálního řízení a vyspělé technologie.

Bauhaus T- Mobile Hornbach ArcelorMittal
Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.