//, 'js/analytics.js' //
Planeo elektro

Planeo elektro

Svou sítí (zhruba 35 vlastních a 160 partnerských prodejen) je PLANEO elektro nejrozšířenějším distributorem zabezpečovacího zařízení MATRIX PATRON. Pokrývá většinu území České Republiky a stalo se významným partnerem pro uvedení zabezpečovacích systémů na nové trhy – do elektroprodejen.

Tento trh zabezpečovacích zařízení v elektroprodejnách je zatím pro zákazníky nový, proto je PLANEO významným partnerem pro orientaci na něm.

AGROFERT HOLDING

AGROFERT HOLDING

Technické zabezpečení areálů jsme realizovali pro skupinu Agrofert Holding a.s., konkrétně pro společnost Wotan Forest, a.s.  Více než desítka objektů byla technicky zabezpečena a je monitorována prostřednictvím našeho monitorovacího střediska - Pultu centrální ochrany.

Naše služby zahrnovaly profesionální analýzu bezpečnostní situace areálů, projekt návrhu komplexního zabezpečení areálů v různých variantách a také následnou montáž zabezpečovacích systémů.

Bauhaus T- Mobile Hornbach ArcelorMittal
Potřebujete poradit?

Potřebujet poradit s výběrem vhodného produktu nebo služby? Zanechte nám Vaše kontaktní údaje, stručně popište svůj dotaz a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.